• Ново
Марвел се тркала на спасувачките светла и звучи ракета

Марвел се тркала на спасувачките светла и звучи ракета

Buyers rating:
DEN 431.84

Износ

Исечете ги патеките со Rocket Rumble на спасување! Моторизиран погон со татнежната акција, како и реални звуци на палење и рог! Светла. Звучи. Моторизиран погон. Татнежната акција. Ракета фигура. Вклучени 3 АА батерии. Возраст 3+.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Luksенски женски Lilly Lyly Up Boot
  • Ново
Мислење на купувачите:

Luksенски женски Lilly Lyly Up Boot

Грубо модерно, чизмот на Lilly Lace Up ќе се сврти со глави без разлика со што ќе го спарите Објавено со полиес�

DEN 751.52