• Ново
Панталони за мајчинство Палацо со широки нозе

Панталони за мајчинство Палацо со широки нозе

Buyers rating:
DEN 1.00

Износ

Овие зачудувачки породилни панталони панталони од 24/7 облека за удобност имаат еластична лента за половината и мека конструкција за удобно и ласкаво вклопување за кој било вид на тело. Достапно во најразлични бои за запирање на шоуто, дизајнот со широки нозе додава на разноврсноста на овие стилски панталони, што ги прави суштинско дело во секоја гардероба. Модел : Цврста боја. Начин на живот : Обично породилно. Материјали : 95-процент рајон, 5-процентен спандекс. Грижа : Машината за перење.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Вкусен број за вечера, пилешки грутки
  • Ново
Мислење на купувачите:

Вкусен број за вечера, пилешки грутки

Вкусните броеви за вечера за вечера прават 10+ мини грутки Тие навистина вкусуваат како грутки и кечап и �

DEN 1.67