• Ново
Софија ги заплашува од Софија Вергара женски микрофибер и чипка од чипка, 3-пакет

Софија ги заплашува од Софија Вергара женски микрофибер и чипка од чипка, 3-пакет

Buyers rating:
DEN 216.32

Износ

Добрите работи доаѓаат во тројка. Овие гаќички на Софија Вергара ги надминуваат основните со голема удобност, стилски детали и намалени линии на гаќички. Дизајнирано во мека ткаенина со микрофибер со елегантна лента од чипка со тонски принт. Од ексклузивната колекција на заплашувања на Софија Вергара за. Para nuestra Comunidad de Habla Hispana : No Hay dos sin tres. ESTOS PANTIS TIPO TANGA DE SOFIA VERGARA VAN MáS Allá de Una Pieza Básica al Of Recer Gran Comodidad y detalles Modernos sin dejar Marca. Diseñados en una suave tela de microfibra con una pretina de encaje liso y tonos de estampado. De la colección Exctusiva de ropa íntima de sofia vergara para. Материјал : 76% најлон/24% еластан/76% Nailon; 24% еластано. Грижа : Машината за перење/лавар. Земја на потекло : Увезен/Artículo увоздо. Сет вклучува : 3 гаќички/инклузивни панталони. Големина : Моделот е 5’9 ”и носи големина S/la Modelo Mide 5’9” y viste una talla pequeña „s“. Покриеност : Минимална/Кобертрура Минима. Затворање : стил на влечење; еластична половината за дополнителна удобност/estilo fácil de poner; Cintura alástica para más comodidad. Карактеристики : истегнување на ткаенина за микрофибер; намалени линии на гаќички; Злобен шарм на окото на половината со тонски принт/Тела де микрофибра елстица; Намалете го Лас Маркас Кви Дејан Лос Пантис; Амулето Контра ел Мал де Ојо, Ен Претина Кон Тонос де Естампадо. Pените на беспрекорни момчиња гаќички од Софија Вергара интимираат.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Ли течност и проток 3 'платно уметност
  • Ново
Мислење на купувачите:

Ли течност и проток 3 'платно уметност

Уметник : Ли Босубјект : Флоралстил : Модерни и современи Производ Тип : Галерија обвиткано платно Арта О�

DEN 2.33