• Ново
Колекција за компресија Потечка за собирање писмо, секоја, океанска сина боја

Колекција за компресија Потечка за собирање писмо, секоја, океанска сина боја

Buyers rating:
DEN 2427.04

Износ

Како дел од колекцијата за координирано потекло од ЦЕП, оваа лента за букви носи стилски, елегантен изглед на вашата работна површина. Уникатниот криви дизајн нуди лесен пристап до пресекот на предната страна и висока сјајна завршница, така што послужавникот е сигурен дека ќе се забележи. Стакли безбедно за вертикално складирање за да заштедите простор или во запрепастена формација за полесен пристап до пониска содржина на послужавник. Уникатен криви дизајн. Безбедно стабилно. Лесен пристап пред. Дел од координираното потекло од ЦЕП. 100% рециклирање.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Лесни улични сандали на Еспадрил
  • Ново
Мислење на купувачите:

Лесни улични сандали на Еспадрил

Земете прекрасен дизајн на исецка на еден бенд прилагодлив прашка, ставете го на клин Слитер Еспадрил и

DEN 2.00