• Ново
Индустријата „Ступел“ се крена цел ден фраза цветно шише со вино розово зелено дизајнирано од oyој Тинг

Индустријата „Ступел“ се крена цел ден фраза цветно шише со вино розово зелено дизајнирано од oyој Тинг

Buyers rating:
DEN 0.33

Износ

Прво дојде дрво, а потоа дојде платно, и сега ја воведуваме нашата „врамена giclee текстурирана wallидна уметност“. Започнуваме со литограф на giclee монтиран на дрво и го завршуваме со завршница на мозочен удар со текстуриран четка. Ние не застанавме таму, додека го вклопуваме во рамките на жито од дрво од 1,5 инчи дебело дрво за да додадеме длабочина и димензија. Подготвени да висат. Sulpell Home Décor Floral Rose Framed Art Print, 1,50 "x 16.00", од oyој Тинг : Димензии : 16 x 1,5 x 20 инчи рамка. Започнуваме со литограф на giclee монтиран на дрво и го завршуваме со завршница на мозочен удар со текстуриран четка. Ние не застанавме таму, додека го вклопуваме во рамките на 1,5 инчи дебела рамка од жито од дрво од дрво за да додадеме длабочина и смалување . подготвени за виси - не е потребна инсталација или хардвер. Дизајн од oyој Тинг.

Декларирани својства

Најдобри предлози