• Ново
КТ перница исечена зелена симулирана ѓердан од приврзок смарагд во сребро, 18 “

КТ перница исечена зелена симулирана ѓердан од приврзок смарагд во сребро, 18 “

Buyers rating:
DEN 399.84

Износ

Покажете го вашиот стил со овој 1 карат вкупна тежина симулирана ѓердан од смарагд приврзок во сребро. Овој приврзок располага со перница исечен смарагден скапоцен камен, кој е безбедно поставен во сребро. Овој приврзок вклучува отстранлив синџир на сребрена кутија од 18 ", кој е идеален за повеќето должини на вратот. Отстранливиот ланец на кутии има безбеден затвор за пролетен прстен за лесна примена и отстранување. Овој ѓердан за приврзоци прави одличен подарок и вклучува кутија за подароци за потписи . Овој приврзок има зачудувачки смарагд, што е родител на мај. Повеќето должини на вратот. Синџирот на кутии има безбеден и издржлив затвор на пролет-прстен . Овој приврзок за сребро на скапоцен камен, исто така, вклучува и кутија за подароци за потписи за лесно надавање . прави внимателен подарок за празници, родендени, годишнини или други специјални прилики.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Кик-стојат за косилки за прошетки
  • Ново
Мислење на купувачите:

Кик-стојат за косилки за прошетки

Овој удар на удар им одговара на повеќето косилки за трева и спречува превртување што може да го оштети �

DEN 477.60
Монограм на Дамаск Монограм, сина
  • Ново
Мислење на купувачите:

Монограм на Дамаск Монограм, сина

Овој монограм од MWW Design Studio создава лична фокусна точка IDG Damask Monogram Duvet Cover, Blue : Убава уметност од MWW Design Studi

DEN 399.84
GeForce GT 1 GB GDDR PCI Express 2. Графичка картичка
  • Ново
Мислење на купувачите:

GeForce GT 1 GB GDDR PCI Express 2. Графичка картичка

Графичката картичка Nvidia Ge Force GT 610 1 GB GDDR3 PCI Express 2.0 е дизајнирана да ви обезбеди доволно графичка моќ за на�

DEN 2288.00