• Ново
Лента 200tc памук перкале 4-парчен лист

Лента 200tc памук перкале 4-парчен лист

Buyers rating:
DEN 719.84

Износ

Колекцијата „Ела Jayејн Дома“ носи убавина и софистицираност на инспирирани постелнини во вашиот дом, за да можете да добиете релаксирачки, подмладувачки ноќен сон секоја вечер. Нашите ленти со ленти со перкали се прекрасно јасни и меки на допир. Направено со луксузно јасен и мазен 100% премиум памук перкале. Изберете од 3 забавни бои за да додадете шармантна елеганција во декор на вашата спална соба. Вклучува 1 рамен лист. 1 вграден лист. 2 перници (близнаци вклучува 1). Вклучува : 1 рамен лист. 1 вграден лист. 2 перници (близнаци вклучува 1) . 100% памук перкале - 200 броење на нишки. Шарена принт. Кул и јасно чувство. Опремена длабочина на џебот на листот : 14 ". Се вклопува душек до 15" дебела. Машината што може да се мие и може да се исуши. Големина на близнаци : рамен лист (66 "x96"), поставен лист (39 "x76"), една перница (20 "x30") целосна големина : рамен лист (81 "x96"), вграден лист (54 "x75"), Две перници (20 "x30") Големина на кралицата : рамен лист (90 "x102"), поставен лист (60 "x80"), две перници (20 "x30") Големина на кралот : рамен лист (108 "x102"), поставен лист (78 "x80"), две перници (20 "x40").

Декларирани својства

Најдобри предлози

Madden Girlsенски Disco Disco Tweeks Fasure Suandals
  • Ново
Мислење на купувачите:

Madden Girlsенски Disco Disco Tweeks Fasure Suandals

Подгответе се да танцувате ноќта! Сандал Мадден Девојка Диско има минималистички двопарчен дизајн, ажу�

DEN 3.33
Конвертор на сигнал Gefen Ext-HDMI1.3-2-3GSDI
  • Ново
Мислење на купувачите:

Конвертор на сигнал Gefen Ext-HDMI1.3-2-3GSDI

Конвертерот GEFEN HDMI1.323 GSDI зема влезен сигнал HDMI и го претвора во формат SDI / HDSDI / 3 GSDI (или SDI стандардна дефи�

DEN 0.33
Women'sенски викенд џогер со ребро
  • Ново
Мислење на купувачите:

Women'sенски викенд џогер со ребро

Спиењето на шик никогаш не изгледаше толку добро! Без разлика дали се грижите на вашиот кауч, трчате раб�

DEN 362.24