• Ново
Бесплатно склопување машка ватирана јакна за слоеви

Бесплатно склопување машка ватирана јакна за слоеви

Buyers rating:
DEN 959.20

Износ

Претставувајќи го вашето дефинирање на надворешната облека од сезоната. Ватиран слој на слободно склопување, вкоренета во функционалност и елегантна алатка, но исто така е наменета да обезбеди некои точки на сериозен стил. Лесен предниот фронт овозможува доволно простор за плетени и кошули со копчиња. Исклучиво на. Материјал : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот носи големина M. Fit : Редовно. Тежина : Средна тежина. Јака : точка. Затворање : Затворање на копчето за предвремено копче. Ракави : Долги ракави со манжетни за копче. Ockебови : 2 странични џебови со влез на заварување и 2 џебови од градите ги држат најважните работи. Карактеристики : Канал ватенка и ракави; Контрастно бесплатно лого на склопување на левиот џеб на градите. Машка поштенска ватирана јакна од бесплатно склопување.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Que pasa бела пченка тортилја чипс оз
  • Ново
Мислење на купувачите:

Que pasa бела пченка тортилја чипс оз

Кога станува збор за добра храна, убаво е да се вратиме на основите За разлика од повеќето други чипови с

DEN 0.67
Terra & Sky Women's Plus Size Double Clain Tie Front Tank
  • Ново
Мислење на купувачите:

Terra & Sky Women's Plus Size Double Clain Tie Front Tank

Овој разноврсен врв од Terra & Sky има опции за стилизирање за да одговара на поставката Стилот за инспирира�

DEN 2.33