• Ново
Оригиналните дики мажите летаа двојно панталони за колена

Оригиналните дики мажите летаа двојно панталони за колена

Buyers rating:
DEN 0.33

Износ

Ако сте тешки на пантолоните, особено на коленото, оригиналните дики се покриени! Оваа двојна панталона на коленото има два слоја ткаенина на коленото за максимална цврстина и издржливост. Направено од 65% полиестер/35% памук со механичко истегнување додаден за леснотија на движење при стопирање и свиткување во текот на денот. Оваа пантолона беше изградена и да трае со карактеристики како отпор кон бледнее, брчки и исто така е тежок за дамки. Мулти-употреба на џеб за мобилни телефони на ногата помага да го чувате вашиот телефон или други предмети безбедни и достапни. Достапно во црна боја. Genuine Dickies Flex Flex Double Knee Pant направен од 65% полиестер/35% памук. Права нога. Влага за губење. Отпорен на брчки. Се протега. Издржлив. Џебови. Отпорен на дамки. 30 "inseam. Опуштено вклопување.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Монограм на Дамаск Монограм, сина
  • Ново
Мислење на купувачите:

Монограм на Дамаск Монограм, сина

Овој монограм од MWW Design Studio создава лична фокусна точка IDG Damask Monogram Duvet Cover, Blue : Убава уметност од MWW Design Studi

DEN 399.84
Women'sенски врзан Долман Топ
  • Ново
Мислење на купувачите:

Women'sенски врзан Долман Топ

Додадете го овој удобен плус големина на Долманракав врв од 24 / 7 облека за удобност во вашата гардероба �

DEN 3.33
Grooved in. In. Сет за рамка за сива слика
  • Ново
Мислење на купувачите:

Grooved in. In. Сет за рамка за сива слика

Вексфорд дома вистински дрвени рамки за фотографии приказ на рамка за прилагодена слика за виси на wallи�

DEN 132.16
GeForce GT 1 GB GDDR PCI Express 2. Графичка картичка
  • Ново
Мислење на купувачите:

GeForce GT 1 GB GDDR PCI Express 2. Графичка картичка

Графичката картичка Nvidia Ge Force GT 610 1 GB GDDR3 PCI Express 2.0 е дизајнирана да ви обезбеди доволно графичка моќ за на�

DEN 2288.00
Crocs Unise Ralen наредени затнувања
  • Ново
Мислење на купувачите:

Crocs Unise Ralen наредени затнувања

Целата удобност и перница што ја барате, со мека лагер за малку повеќе топлина Нема причина да ги остави�

DEN 239.84