• Ново
Софија Активна од Sofia Vergara Superенски супер-мек lu Zip-up јакна

Софија Активна од Sofia Vergara Superенски супер-мек lu Zip-up јакна

Buyers rating:
DEN 560.00

Износ

Тоа е мека ткаенина за мека за победа со оваа елегантна поштенска јакна од Софија Вергара-совршена за на отворено или како вежба за постери по GY-GY. Неговиот лесен дизајн и мрежни вметнувања постигнува големи поени за финиш за дишење, ладење. Од ексклузивната активна колекција Софија Вергара за. Para nuestra comunidad de habla Hispana : Confeccionada con una tela extremadamente suave y perfecta para su diseño, esta elegante chaqueta con cremallera de sofia vergara es ideal para trotar al aiire libre libre o combinarla con tu atuendo deportio para tousiods despés despés despés despés despés despés despoe del gimno. Su ligero diseño y detalles de malla para un acabado fresco y transpirable, la converten en una pieza ganadora. De la colección Exclusiva de ropa Deportiva de Sofia Vergara Para. Материјал : 82% најлон/18% спандекс/82% Nailon; 18% LICRA. Грижа : Машината за перење/лавар. Земја на потекло : Увезен/Artículo увоздо. Големина : Моделот е 5’9 ”и носи големина S/la Modelo Mide 5ʹ9ʺ y viste una talla pequeña„ s “. Fit : Compression Fit/Talle de Compresión. Тежина : Лесен/материјален лигеро. Должина : 24 ”долга за големината s/24ʺ de largo para la talla pequeña„ s “. Јака : исмејувачки врат/куело алто фалсо. Затворање : Затворање на поштенски преден дел/cierre фронтална кон кремалера. Ракави : долга/манга ларга. Џебови : 2 џебови : 2 џебови : 2 џебови : 2 џебови : 2 џебови : 2 Предните џебови имаат најважни работи/2 Bolsillos al frente para lo e Sencial. Карактеристики : пилиња на манжетни; контурирани семиња; меш инсекти за проток на воздух/Agujeros para pulgares en los puños; costura contorneada; datelles de malla para circulación de aire. Zip-zip-up-up active zip-up active zip-up active. Јакна од Софија активна од Софија Вергара. Земете ја од самата Софија : „Обидувањето нови стилови може да направи да се чувствувате поубаво отколку што некогаш сте замислиле“.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Лента 200tc памук перкале 4-парчен лист
  • Ново
Мислење на купувачите:

Лента 200tc памук перкале 4-парчен лист

Колекцијата „Ела Jayејн Дома“ носи убавина и софистицираност на инспирирани постелнини во вашиот дом, з

DEN 719.84