• Ново
Згрижуваат очила за женски пеперутки за сонце RPC очила

Згрижуваат очила за женски пеперутки за сонце RPC очила

Buyers rating:
DEN 2.00

Износ

Излезете од толпата со женски очила за сонце од женска пеперутка од Фостер Грант®! Симпатичните рамки во форма на пеперутка имаат шема на желка. Рамките се направени од пластика. Леќите обезбедуваат 100% UVA-UVB заштита и се отпорни на влијание и гребење. Облечен повеќе од 90 години од Глобал икони и трендови, Фостер Грант® е оригиналниот американски бренд за сонце. Фостер Грант верува во очила што е без напор мода напред и совршено вие, со вистински квалитет што можете да го видите и почувствувате. Секој пар згрижувачки очила за сонце, читатели, очила со сина светлина и повеќе се внимателно конструирани за да ви дадат најудобно вклопување, како и достапен, моден напред. Модни очила за сонце. Рамка во форма на навигатор, сребрена комбо. Леќи во боја. 100% заштита на леќи UVA-UVB. Ленти отпорни на влијание и гребење. Направено во Кина.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Audio Filagree Earset
  • Ново
Мислење на купувачите:

Audio Filagree Earset

3 Eighty5 Audio ги претставува првите слушалки дизајнирани исклучиво за женската мода! Метал исечен со филигр�

DEN 2.00