• Ново
Georgeорџ Машки и големи машки 7 боксери кратки обложени стебла за пливање со стрии

Georgeорџ Машки и големи машки 7 боксери кратки обложени стебла за пливање со стрии

Buyers rating:
DEN 1.67

Износ

Здраво лето! Овој пар шорцеви за пливање од Georgeорџ со дизајн со два-во-еден прави прскање на плажа или на следната забава во базенот. Со внатрешен боксер краток лагер за удобност и поддршка, овие шорцеви за пливање исто така имаат и UPF ткаенина за дополнителна заштита и половината за истегнување со влечење за вистинското вклопување. Исклучиво на. Материјал : 88% полиестер/12% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 6’1 ”и носи големина M. Fit : Опуштено. Подигнување и инсејм : среден пораст; 7 ”inseam; 5 ”боксерски инсејм. Затворање : Повлечен стил со еластична половината. Ockебови : 2 странични џебови; 1 задниот џеб со затворање на поштенски патент. Карактеристики : Врза за влечење за прилагодливо вклопување; 4-насочно истегнување; Заштита на UPF 50+; брзо сушење и губење; Гунметални громоти. Машки 2-во-1 пливање стебла од Georgeорџ.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Бела Вита Ешлин Втори Исечи чизми
  • Ново
Мислење на купувачите:

Бела Вита Ешлин Втори Исечи чизми

Чизмите се толку неверојатно разноврсни, бидејќи можат да се носат со фармерки, фустани, здолништа ....

DEN 1.33
Монограм на Дамаск Монограм, сина
  • Ново
Мислење на купувачите:

Монограм на Дамаск Монограм, сина

Овој монограм од MWW Design Studio создава лична фокусна точка IDG Damask Monogram Duvet Cover, Blue : Убава уметност од MWW Design Studi

DEN 399.84
GeForce GT 1 GB GDDR PCI Express 2. Графичка картичка
  • Ново
Мислење на купувачите:

GeForce GT 1 GB GDDR PCI Express 2. Графичка картичка

Графичката картичка Nvidia Ge Force GT 610 1 GB GDDR3 PCI Express 2.0 е дизајнирана да ви обезбеди доволно графичка моќ за на�

DEN 2288.00
Кик-стојат за косилки за прошетки
  • Ново
Мислење на купувачите:

Кик-стојат за косилки за прошетки

Овој удар на удар им одговара на повеќето косилки за трева и спречува превртување што може да го оштети �

DEN 477.60
Qt Sedum чоколадна топка
  • Ново
Мислење на купувачите:

Qt Sedum чоколадна топка

Советите за длабоки бронзени чоколади личат на смрека Густата густа на ниско распространување ќе ви по�

DEN 559.84
Шарена перница во затворен простор
  • Ново
Мислење на купувачите:

Шарена перница во затворен простор

Прекрасна уметност од Мелиса Плух создава разговорлив тематски дизајн во повеќе бои за оваа печатена п�

DEN 1.00
Луг Бандит Оксфорд Патика
  • Ново
Мислење на купувачите:

Луг Бандит Оксфорд Патика

Лесен стил на лизгање се среќава со супериорна удобност со женскиот бандит Оксфорд Патика...

DEN 2.00
Crocs Unise Classic Classic Slippers
  • Ново
Мислење на купувачите:

Crocs Unise Classic Classic Slippers

Сè што малечките сакаат за своите први парови на крокоди е тука во симпатичен и пријатна стил на влечење

DEN 372.64