• Ново
Extraенски екстра широко чизми со потпетици со потпетици на коленото со теле колено

Extraенски екстра широко чизми со потпетици со потпетици на коленото со теле колено

Buyers rating:
DEN 736.80

Износ

Чекор во стил со дополнителното широко телесово чизми од Brinley Co. Овој багажник има материјал за велур со чипка и дизајн на лак и лак во задниот дел. Моделот на кросовер и подигањето со потпетици го комплетираат овој дополнителен широк дизајн на теле. Висина на пета : 2 3/4-инчи. Тип на пета : Блок потпетица. Висина на платформата : 1/2-инчен. Висина на вратилото : 16 инчи. Обем на теле : 16 инчи. Ширина на чевли : Среден. Поставена : Faux Fur. Горниот материјал : Фаукс велур. Материјал за надворешни работи : Фаукс велур над синтетичката. Подножје : Подготвено. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Mizuno Advanced Sweep Softball Cleat
  • Ново
Мислење на купувачите:

Mizuno Advanced Sweep Softball Cleat

Напредно зачинување со 9шик, 3 женски мекобол Совршејќи ја комбинацијата на издржливост и мала тежина со

DEN 2.33
ПАРИЗОНСКИ ВИСОЧНИ УЛТРА УЛТРА РЕЗИС
  • Ново
Мислење на купувачите:

ПАРИЗОНСКИ ВИСОЧНИ УЛТРА УЛТРА РЕЗИС

Оваа BCBG Paris highline Bolorblock Locking е направена со нашата најомилена ткаенина за блокирање Ова нозе ќе ви даде ср�

DEN 317.12