• Ново
Паметниот Buddie Fitbit Flee Flee Replicent Band

Паметниот Buddie Fitbit Flee Flee Replicent Band

Buyers rating:
DEN 178.40

Износ

Паметни опсези за следење на модни активности на Buddie за употреба со Fitbit Flex се достапни во широк спектар на бои и отпечатоци за да додадете стил и боја на зглобот додека ги следите вашите активности за спиење и секојдневни активности. Носете ден или ноќ, на работа, додека работите надвор или едноставно да додадете допир на мода и боја на вашата облека за денот! За употреба со безжична активност Fitbit Flex и трагач за спиење. Tracker не е вклучен. Band Smart Buddie Fitbit Flex Flex, голем : 1 замена моден опсег за употреба со Fitbit Flex. 1 затворач за безбедно затворање. Додадете боја и стил на вашиот Fitbit Flex Tracker за активности. Изберете од најразлични бои и отпечатоци за да одговараат на вашиот секојдневен животен стил. Направено од висококвалитетен TPE материјал. Големина : Голема. Боја : Цврста црна.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Women'sенски викенд џогер со ребро
  • Ново
Мислење на купувачите:

Women'sенски викенд џогер со ребро

Спиењето на шик никогаш не изгледаше толку добро! Без разлика дали се грижите на вашиот кауч, трчате раб�

DEN 362.24