• Ново
Acdelco оригинален сензор за мапи на GM

Acdelco оригинален сензор за мапи на GM

Buyers rating:
DEN 1.00

Износ

Acdelco GM Оригинална опрема за повеќекратна апсолутна сензор за притисок Acdelco GM оригиналната опрема повеќенаменски сензор за притисок ја претвора механичката сила во електричен сигнал и е замена за GM-препорачана за оригиналната компонента на вашето возило. Го следи притисокот на различните системски течности во вашето возило. Овој оригиналниот сензор за повеќенаменска опрема е произведен за да одговара на вашето специфично ГМ возило, обезбедувајќи ги истите перформанси, издржливост и животен век што ги очекувате од General Motors. Карактеристики и придобивки : Поминете го истиот строг процес на тестирање како оригиналниот дел за замена на ГМ-препорачан дел од ГМ за оригиналната фабричка компонента на вашето возило што нуди квалитет, сигурност и издржливост на GM OE произведен во GM OE спецификација за вклопување, форма и функција Acdel Co ГМ Оригинален сензор за мапи за опрема.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Паметниот Buddie Fitbit Flee Flee Replicent Band
  • Ново
Мислење на купувачите:

Паметниот Buddie Fitbit Flee Flee Replicent Band

Паметни опсези за следење на модни активности на Buddie за употреба со Fitbit Flex се достапни во широк спектар �

DEN 178.40
Чевли за чамци на момчето
  • Ново
Мислење на купувачите:

Чевли за чамци на момчето

Совршени за лето, овие убави чевли на Јосмо се дизајнирани и опремени со меки стапала и перничена влошка

DEN 959.20