• Ново
Comfortенски нејасен мила широка ширина удобност

Comfortенски нејасен мила широка ширина удобност

Buyers rating:
DEN 719.84

Износ

Fuzzy Mila Women's Side Width Comfort Loafer спортува чиста текстура со надворешноста на кожа од микрофибер, заедно со ладна, платна лента за внатрешна обвивка. Овие лесни чекори во лекарите ја олицетворуваат удобноста и издржливоста, цело време вклучуваат освежувачки модерен допир. Мемориската пена перничиња и калапи на нозете за продолжена удобност. ** За производителот ** Меѓународна корпорација за обувки (Footwearus), лоцирана во Ферфилд NJу ерси, го започна своето производство и големо работење во 1977 година и оттогаш продолжи да снабдува квалитетни обувки по конкурентни цени на потрошувачите лоцирани низ целиот свет. Специјализирани за чевли со широка ширина, нашата разновидност на брендови за трговски марки (24 -часовна удобност, врсници, нејасни и цветни) станаа широко признати за квалитет, мода, удобност и достапност. Купувачи на внимание : Пронајдете поголем избор на широки стилови на ширина на нашата веб -страница за малопродажба Фазпаз. Com. Пријавувањето е брзо и бесплатно, плус добијте кредит за подароци од 20 долари, бесплатна испорака, бесплатна размена, 365 дена лесно враќање и приоритетна испорака на сите производи. Максимална влечна гума од надворешната страна. Микрофибер кожа. Широк (C/D). Перничен врвен лагер. Издржлив и лесен. Меморија од пена перничиња и калапи на нозе.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Crocs Unise Ralen наредени затнувања
  • Ново
Мислење на купувачите:

Crocs Unise Ralen наредени затнувања

Целата удобност и перница што ја барате, со мека лагер за малку повеќе топлина Нема причина да ги остави�

DEN 239.84
Grooved in. In. Сет за рамка за сива слика
  • Ново
Мислење на купувачите:

Grooved in. In. Сет за рамка за сива слика

Вексфорд дома вистински дрвени рамки за фотографии приказ на рамка за прилагодена слика за виси на wallи�

DEN 132.16
Луг Бандит Оксфорд Патика
  • Ново
Мислење на купувачите:

Луг Бандит Оксфорд Патика

Лесен стил на лизгање се среќава со супериорна удобност со женскиот бандит Оксфорд Патика Чувајте го ед

DEN 2.00
Crocs Unise Classic Classic Slippers
  • Ново
Мислење на купувачите:

Crocs Unise Classic Classic Slippers

Сè што малечките сакаат за своите први парови на крокоди е тука во симпатичен и пријатна стил на влечење

DEN 372.64
Монограм на Дамаск Монограм, сина
  • Ново
Мислење на купувачите:

Монограм на Дамаск Монограм, сина

Овој монограм од MWW Design Studio создава лична фокусна точка IDG Damask Monogram Duvet Cover, Blue : Убава уметност од MWW Design Studi

DEN 399.84
Qt Sedum чоколадна топка
  • Ново
Мислење на купувачите:

Qt Sedum чоколадна топка

Советите за длабоки бронзени чоколади личат на смрека Густата густа на ниско распространување ќе ви по�

DEN 559.84