• Ново
Скоро природно 36 Есенски јавор лисја и бобинки жетви вештачки цвет Канделабрум

Скоро природно 36 Есенски јавор лисја и бобинки жетви вештачки цвет Канделабрум

Buyers rating:
DEN 303.84

Износ

Создадете интимна поставка и поставете ја сцената за време на тие пријатни ноќи за жетва. Акцентот на бобинки со реалистички изглед, разновиден јаворов лисја во впечатлива палета на есенски бои за зеленило. Овие омилени есен сигурно ќе го привлечат вниманието на сите што лежат очи. Со должина од 36in. куќа во која било област. Совршено за Денот на благодарноста и падот. Вештачките аранжмани се произведуваат со употреба на синтетички материјали, како што е полиестерски материјал или пластика, и се добро дизајнирани и конструирани за да бидат животни по изглед. Оваа ставка ќе треба да се обликува кога ќе се отстрани од безбедното поле за да му овозможи да ја достигне својата целосна големина. Вашиот аранжман ќе изгледа убаво за наредните години; Едноставно избришете чиста со мека сува крпа кога е потребно. Севкупни димензии на производот : H : 5 во. W : 36 in. Д : 9 во. Направени од рачно изработени материјали. Зачуваниот аранжман изгледа неверојатно живот. Поставете ја сцената за време на сезоната на есен. Ја доловува убавината на сезоната на есен. Препорачано само за употреба во затворен простор. Ова растение лесно може да се наведнува за целите на преобликување - ве молиме одделете ги и испрскајте ги стеблата за да ја постигнете посакуваната полнота. Мерењата се пресметуваат од најоддалечената испружена димензија. Не е потребно одржување за овој вештачки аранжман; Избришете чиста со мека сува крпа. Димензии на Candelabrum : H : 3. 5 in. W : 3. 5 in. D : 0. 5 in.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Арго Спорт печати внатре.
  • Ново
Мислење на купувачите:

Арго Спорт печати внатре.

Патувајте во стил и се издвојувајте од толпата со Argo Sport Print 26 in Tote торба Тоа е совршена торба за одмор или

DEN 1.00
Бринли Ко.
  • Ново
Мислење на купувачите:

Бринли Ко.

Сигурно ќе фатите многу комплименти во багажникот Ешли од Бринли Ко Оваа силуета на квадратни пети е на�

DEN 819.04
Bonobos Fielder Men and Big Maniful Cargo Vest, до 3xl
  • Ново
Мислење на купувачите:

Bonobos Fielder Men and Big Maniful Cargo Vest, до 3xl

Подигнете го вашиот уличен стил со машката алатка за товар од бонобос Овој елек е направен со мешавина н

DEN 1.00
Белешка црна меморија
  • Ново
Мислење на купувачите:

Белешка црна меморија

Оваа меморија табла комбинира модерен стил со функција Идеално е за одржување на белешки, потсетници, с�

DEN 719.84