• Ново
ЕВ од Елен Дегенерес Омбре срце руно џогер панто -женски

ЕВ од Елен Дегенерес Омбре срце руно џогер панто -женски

Buyers rating:
DEN 0.67

Износ

Без разлика дали трчате со работи или само легнувате дома, ќе бидете удобни во овие џогери од ексклузивниот Елен Деџенерис за колекција. Тие се обложени со меко руно и имаат везено омбре срце, лента за ребрести ленти и два пригодни странични џебови. Поставена од руно. Везено омбре срце пред левата нога. Ребреста половината со влечење. Две странични џебови. Манжетни со ребрести нозе. 58% памук, 42% полиестер. Машинско миење ладен, нежен циклус, само белило што не е хлор кога е потребно, сува суво ниско, не пеглајте. Направено во Кина.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Чевли за чамци на момчето
  • Ново
Мислење на купувачите:

Чевли за чамци на момчето

Совршени за лето, овие убави чевли на Јосмо се дизајнирани и опремени со меки стапала и перничена влошка

DEN 959.20
2.5QT Муго бор
  • Ново
Мислење на купувачите:

2.5QT Муго бор

Муго бор е популарен џуџест четинар кој може да се пофали со темно зелени игли на густи гранки...

DEN 519.68
Чизми на Лукс Девојка Малена
  • Ново
Мислење на купувачите:

Чизми на Лукс Девојка Малена

Однесувајте се кон малата мода во вашиот живот со чизмите на Малена Малена на Мук Лукс Симпатични и моде

DEN 559.84
Aria Nightgown со џебови
  • Ново
Мислење на купувачите:

Aria Nightgown со џебови

Со слатки детали што зборуваат за грижа и удобност во меки и смирувачки ткаенини, традиционалниот ракав

DEN 1.33