• Ново
Мајки на нана јаже ringвонат 1- А разновидни симулирани родилни камења, возрасна жена-10K роза злато со големина од 8,5 камен 6

Мајки на нана јаже ringвонат 1- А разновидни симулирани родилни камења, возрасна жена-10K роза злато со големина

Buyers rating:
DEN 2559.84

Износ

Прстенот изгледа како најубаво уметничко дело и ви дава чувство на достигнување кога ќе ја претставите со тоа. Погледнете ја втората слика за повеќе детали за ова . Бидете брзи да покажете ectionубов кон вашата мајка или мајката како фигура во вашиот живот со тоа што ќе и ’дадете неверојатен подарок во форма на прстен . Ако изберете само еден месец за раѓање, тогаш ќе добиете 1 симулиран скапоцен камен и 8 CZ (4 од секоја страна). Врвот на овој прстен мери 7мм широк и дното мерки 2. Бидете брзи да покажете ectionубов кон вашата мајка или мајката како фигура во вашиот живот со тоа што ќе и дадете неверојатен подарок во форма на прстен.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Crocs Unise Ralen наредени затнувања
  • Ново
Мислење на купувачите:

Crocs Unise Ralen наредени затнувања

Целата удобност и перница што ја барате, со мека лагер за малку повеќе топлина Нема причина да ги остави�

DEN 239.84
Чизми за девојки на мали деца
  • Ново
Мислење на купувачите:

Чизми за девојки на мали деца

Ажурирајте ја нејзината колекција на чевли за претстојните есен / зимски месеци со овие чизми на Јосмо...

DEN 1.00
Que pasa бела пченка тортилја чипс оз
  • Ново
Мислење на купувачите:

Que pasa бела пченка тортилја чипс оз

Кога станува збор за добра храна, убаво е да се вратиме на основите За разлика од повеќето други чипови с

DEN 0.67