• Ново
Современи моменти од Гербер бебе момче или девојче уникатен плетен кардиган џемпер и џогер облека сет, парче, големини 0 3- месеци

Современи моменти од Гербер бебе момче или девојче уникатен плетен кардиган џемпер и џогер облека сет, парче,

Buyers rating:
DEN 3.33

Износ

Современите моменти комбинираат современ стил со нежни ткаенини за да му обезбедат на вашето малечко со слатки, удобни дизајни за секој ден! Секое парче во овој сет во изработена со супер мека ткаенина од памук, која е нежно на чувствителна кожа, како и лесно да се грижи. Имавме свои најважни работи самостојно сертифицирани со Стандард 100 од ОЕКО-Текс за да не мора да се грижите за штетните материи во гардеробата на вашето бебе. Овој пакет вклучува еден дедо кардиган и еден пар панталони во цврста сива боја. Современи моменти од Гербер бебе момче или девојче Унисекс плетен кардиган џемпер и џогер облека, 2 парчиња, големини 0/3-24 месеци. Вклучува еден кардиган џемпер и еден пар панталони. Направено со супер меки, топло плетени ткаенини од џемпер кои се лесни и нежни на чувствителна кожа. Кардиган има долги ракави, предно затворање на копчето и манжетни со ребра, полите. Цврста фалсификувана боја на железо. Панталоните имаат нежна еластична лента за половината со самостојно влечење за удобност и погодност. Ткаенина : џемпер за џемпер од бриша, плетен врв : 100% џемпер од памук / џерси плетено дно : 100% памук. Машинско миење / сушење суво. Увезени.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Каловеј Милс еј, виски за виски, 36 72
  • Ново
Мислење на купувачите:

Каловеј Милс еј, виски за виски, 36 72

Направено од природен кокос, густа влакна што е природно отпорна на мувла и мувла Coir е обновлив извор ко�

DEN 3.33
Falken RI 285 75R24. 147 144L H гума
  • Ново
Мислење на купувачите:

Falken RI 285 75R24. 147 144L H гума

RI 150 од Фалкен е изграден за да трае и вклучува карактеристики за превенција на дупчење со камен за да се

DEN 4808.96
Madden Girlsенски Disco Disco Tweeks Fasure Suandals
  • Ново
Мислење на купувачите:

Madden Girlsенски Disco Disco Tweeks Fasure Suandals

Подгответе се да танцувате ноќта! Сандал Мадден Девојка Диско има минималистички двопарчен дизајн, ажу�

DEN 3.33