• Ново
Без граници на јуниори од рамо со двојно трепет ракав замолчен врв

Без граници на јуниори од рамо со двојно трепет ракав замолчен врв

Buyers rating:
DEN 319.84

Износ

Овој селанец на јуниори од без граници е бохо-шик стил што ќе го сакате во вашата гардероба. Се одликува со кратки ракави со двојно треперење за флертно движење и клуч на задниот дел. Сместеното деколте на овој плетен врв на газа обезбедува кабриолет, што ви овозможува да го носите на или надвор од рамото за да можете да покажете кожа во топли денови. Овој течен селански врвни парови убаво со Каприс или фармерки за без напор обичен ансамбл што можете да го носите на училиште или на летни фестивали на отворено за време на викендите. Без граници на двојно трепет на рамо на рамото на рамото на јуниорите, го испуштија врвот : 71% полиестер, 28% рајон, 1% спандекс. Селанец врвот. Двоен трепет кратки ракави. Детали за клучот на клучот. Сместено еластично деколте. Кабриолет вклопување. Гауза плетена ткаенина. Достапно во разновидни бои. Машинско миење ладно со слични бои, нежен циклус, само белило на нехлор кога е потребно, сува суво ниско, железо на најниско поставување колку што е потребно.

Декларирани својства

Најдобри предлози