• Ново
Petlas Glacier W 215 50R 95T XL гума

Petlas Glacier W 215 50R 95T XL гума

Buyers rating:
DEN 1578.88

Износ

Petlas Glacier W661 е специјално развиен за да им помогне на возачите да продолжат да се движат во најтешките зимски услови каде што патиштата се покриени со снег и мраз. Обезбедува крајна безбедност со обезбедување на прецизно ракување и кратко растојание за сопирање на снежни и ледени патни површини. Оптимизираниот профил одржува контакт со земјата дури и во најекстремните услови. Супериорната изведба на W661 е докажана на немилосрдни тестови во предизвикувачките временски услови и условите на патот на Финска. Наменето за употреба на купови и седани во зимски временски услови. Изберете големини се достапни во рамна рамка. Нуди прецизно ракување и пократки растојанија од сопирање на мраз и снег. Оптимизираниот профил и флексибилното гумено соединение овозможуваат постојана влечење на пониски температури. Енергично тестирано во Финска.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Que pasa бела пченка тортилја чипс оз
  • Ново
Мислење на купувачите:

Que pasa бела пченка тортилја чипс оз

Кога станува збор за добра храна, убаво е да се вратиме на основите За разлика од повеќето други чипови с

DEN 0.67
Бела Вита Ешлин Втори Исечи чизми
  • Ново
Мислење на купувачите:

Бела Вита Ешлин Втори Исечи чизми

Чизмите се толку неверојатно разноврсни, бидејќи можат да се носат со фармерки, фустани, здолништа ....

DEN 1.33
Монограм на Дамаск Монограм, сина
  • Ново
Мислење на купувачите:

Монограм на Дамаск Монограм, сина

Овој монограм од MWW Design Studio создава лична фокусна точка IDG Damask Monogram Duvet Cover, Blue : Убава уметност од MWW Design Studi

DEN 399.84
Athенски атлетски чевли
  • Ново
Мислење на купувачите:

Athенски атлетски чевли

Останете удобно со атлетските работи женски атлетски чевли Се одликува со стилски дизајн со сигурна, цв

DEN 519.68
GeForce GT 1 GB GDDR PCI Express 2. Графичка картичка
  • Ново
Мислење на купувачите:

GeForce GT 1 GB GDDR PCI Express 2. Графичка картичка

Графичката картичка Nvidia Ge Force GT 610 1 GB GDDR3 PCI Express 2.0 е дизајнирана да ви обезбеди доволно графичка моќ за на�

DEN 2288.00
Terra & Sky Women's Plus Size Double Clain Tie Front Tank
  • Ново
Мислење на купувачите:

Terra & Sky Women's Plus Size Double Clain Tie Front Tank

Овој разноврсен врв од Terra & Sky има опции за стилизирање за да одговара на поставката Стилот за инспирира�

DEN 2.33
Women'sенски плус селански селански врв
  • Ново
Мислење на купувачите:

Women'sенски плус селански селански врв

Врвот на Глорија Вандербилт Теган има прекрасни украси за печатење и rhinestone околу деколтето и центарот н

DEN 239.84