• Ново
Мелиса и Даг возила што може да се решат налепници - налепници, склони сцени, одлични за патување

Мелиса и Даг возила што може да се решат налепници - налепници, склони сцени, одлични за патување

Buyers rating:
DEN 351.84

Износ

Поставете ја сцената и поттикнете ја имагинацијата повторно и повторно со мелиса со теми на возилото или, користете налепници на која било страница за да создадете безброј обичајни сцени. Промовира фини моторни вештини, раскажување приказни и креативна игра. Прави одличен подарок за предучилишни установи, на возраст од 3-5 години, за практика, игра без екран.

Декларирани својства

Најдобри предлози

GeForce GT 1 GB GDDR PCI Express 2. Графичка картичка
  • Ново
Мислење на купувачите:

GeForce GT 1 GB GDDR PCI Express 2. Графичка картичка

Графичката картичка Nvidia Ge Force GT 610 1 GB GDDR3 PCI Express 2.0 е дизајнирана да ви обезбеди доволно графичка моќ за на�

DEN 2288.00
Crocs Unise Ralen наредени затнувања
  • Ново
Мислење на купувачите:

Crocs Unise Ralen наредени затнувања

Целата удобност и перница што ја барате, со мека лагер за малку повеќе топлина Нема причина да ги остави�

DEN 239.84