• Ново
Бруклин разменува аналоген часовник за оцесија, нараквица од легура од сребрен тон

Бруклин разменува аналоген часовник за оцесија, нараквица од легура од сребрен тон

Buyers rating:
DEN 1.67

Износ

Аналогниот часовник во Бруклин Exchange All-Ccacion е направен за секоја сезона, секој собир и кој било ден. Шемата со повеќе бои на нараквица и бирање овозможува прекрасна секвенца на класа и стил. Бендот за врски на нараквицата е безбеден со лесно затворање на копчињата без проблеми, додека фиксната рамка го додава завршниот допир. Faux Chronograph со три очи на три очи додава дека богат, но суптилен вкус. Чувствувајте се самоуверено без да го загрозите вашиот буџет додека го носите аналогниот часовник во Бруклин. Бруклин размена на сеопфатни аналогни часовници, нараквица од легура на сребро-тон : фиксна рамнина. Секунди рака. Фаукс хронографи. Секунди рака. Легура нараквица. Отстранливи врски. Богат дизајн на бирање со 3 очи. Движење во Сингапур. Доказ за прскање. Должина на каиш : 9 ". Ширина на опсегот : 18мм. Ширина на случајот : 40мм. Дебелина на случајот : 9мм.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Масичка за облекување мисија Грако
  • Ново
Мислење на купувачите:

Масичка за облекување мисија Грако

Табелата за облекување за бебиња на мисијата Грако обезбедува безбедно и удобно место за промена и обле

DEN 1183.84
Каловеј Милс еј, виски за виски, 36 72
  • Ново
Мислење на купувачите:

Каловеј Милс еј, виски за виски, 36 72

Направено од природен кокос, густа влакна што е природно отпорна на мувла и мувла Coir е обновлив извор ко�

DEN 3.33
Ли 'фотосинтеза 1' платно уметност
  • Ново
Мислење на купувачите:

Ли 'фотосинтеза 1' платно уметност

Уметник : Ли Босубјект : Флоралстил : Модерни и современи Производ Тип : Галерија обвиткано платно Арта О�

DEN 0.67