• Ново
Апликација за висока дефиниција за ZAGG Invisibleshield

Апликација за висока дефиниција за ZAGG Invisibleshield

Buyers rating:
DEN 318.08

Износ

Воен степен-дизајниран да ги заштити воените сечила на хеликоптерите од гребнатини и никови, овој моќен филм е преработен за да обезбеди крајна заштита за вашиот Apple i Phone 4 S или i Phone 4, Nano-Memory Technology ™-Инженерски со ексклузивна технологија на Нано-меморија на Заг, вашата Invisibleshield Обезбедува максимална отпорност на оштетување, својства за само -лекување и флексибилност. Envisibleshield Apple i Phone 4/4 S заштитник на екранот Целосна кожа на телото за вашиот уред има две главни функции : додавање слој на заштита од надворешната страна на уредот и ви дозволува да го прилагодите неговиот изглед. Издржливост на отпорна на гребење за максимална продуктивност со додадена сигурност. Одличен избор за вашиот паметен телефон.

Декларирани својства

Најдобри предлози

GeForce GT 1 GB GDDR PCI Express 2. Графичка картичка
  • Ново
Мислење на купувачите:

GeForce GT 1 GB GDDR PCI Express 2. Графичка картичка

Графичката картичка Nvidia Ge Force GT 610 1 GB GDDR3 PCI Express 2.0 е дизајнирана да ви обезбеди доволно графичка моќ за на�

DEN 2288.00
Women'sенски врзан Долман Топ
  • Ново
Мислење на купувачите:

Women'sенски врзан Долман Топ

Додадете го овој удобен плус големина на Долманракав врв од 24 / 7 облека за удобност во вашата гардероба �

DEN 3.33