• Ново
Бесплатно склопување женско потсмевање на вратот ребро џемпер

Бесплатно склопување женско потсмевање на вратот ребро џемпер

Buyers rating:
DEN 1.33

Износ

Службената кошула за вратот на вратот на слободното склопување е ултра-мека со текстурално ребра за стилско покривање без најголемиот дел-во богата мешавина од памук за одличен начин да се задржи топло, удобно и стилско. Направете го тоа натпревар со нашите класични џемпери за лесен, повлечен заедно. Исклучиво на. Материјал : тело : 60% органски памук/40% полиестер; Ребра : 57% органски памук/38% полиестер/5% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот носи големина S. Fit : Опуштено. Тежина : лесна. Деколте : Ребрестиот исмејуван врат. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Долги ракави со манжетни со ребра. Ockебови : Ништо. Карактеристики : цврсти бои или графичко печатење однапред; ребрести полите; детали со ребра на рамената; Лого -ознака кај носителите лево полите. Бесплатно склопување се потсмева со џемпер на вратот за жени.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Crocs Unise Ralen наредени затнувања
  • Ново
Мислење на купувачите:

Crocs Unise Ralen наредени затнувања

Целата удобност и перница што ја барате, со мека лагер за малку повеќе топлина Нема причина да ги остави�

DEN 239.84
Монограм на Дамаск Монограм, сина
  • Ново
Мислење на купувачите:

Монограм на Дамаск Монограм, сина

Овој монограм од MWW Design Studio создава лична фокусна точка IDG Damask Monogram Duvet Cover, Blue : Убава уметност од MWW Design Studi

DEN 399.84
Women'sенски плус селански селански врв
  • Ново
Мислење на купувачите:

Women'sенски плус селански селански врв

Врвот на Глорија Вандербилт Теган има прекрасни украси за печатење и rhinestone околу деколтето и центарот н

DEN 239.84