• Ново
Главни тестови Традиционални лисја блок Аква Греј во ходникот тркач за тркач, 1'8 x5 '

Главни тестови Традиционални лисја блок Аква Греј во ходникот тркач за тркач, 1'8 x5 '

Buyers rating:
DEN 367.36

Износ

Веднаш ажурирајте го вашиот дом со килим или тркач за печатење на јамка за лисја од лисја или тркач. Оваа колекција на килими во затворен простор има модерен пресврт на традиционалниот блок -шема со нагласен дизајн на лисја. Со 5 различни бои на располагање, вклучувајќи мулти-бои, сива, сина, аква и 'рѓа, лесно е да се вклопи секој постојен декор. Колекцијата на килими со лисја од лисја е направена со дамки и отпорни на избледени полиестерско предиво. Сите големини на овој стил имаат поддршка од латекс без лизгање за да помогнат да се одржи на место на вашите подови. Килим на лисја на лисја има трајна конструкција и стилски дизајн по прифатлива цена, совршен за секоја просторија од вашиот дом; Спални соби, дневна соба, трпезарија, ходник или домашна канцеларија. 100 проценти полиестерски куп. Дамки и отпорни на избледени. Сите големини со поддршка на латекс отпорен на лизгање. Големини достапни во 1'8 "x2'10" и 2'6 "x3'10" Акцент килими, 1'8 "X5 'Runner Rug, 4'x5'4", 5'x7' и 7'x10 regs regs. Достапно во 5 бои, вклучувајќи тоскана мулти, сино кафеава, 'рѓа мулти, сива мулти и аква сива боја. Акцент и тркач за големини на килими што се перат; Површински килими се само чисти. Домашен.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Crocs Unise Ralen наредени затнувања
  • Ново
Мислење на купувачите:

Crocs Unise Ralen наредени затнувања

Целата удобност и перница што ја барате, со мека лагер за малку повеќе топлина Нема причина да ги остави�

DEN 239.84
Athенски атлетски чевли
  • Ново
Мислење на купувачите:

Athенски атлетски чевли

Останете удобно со атлетските работи женски атлетски чевли Се одликува со стилски дизајн со сигурна, цв

DEN 519.68