• Ново
Собранието на модулот за пумпа за гориво USEP одговара Изберете: 2004- Dodge RAM 1500

Собранието на модулот за пумпа за гориво USEP одговара Изберете: 2004- Dodge RAM 1500

Buyers rating:
DEN 1108.48

Износ

Модулите за гориво во САД моторни работи се дизајнирани со квалитет во умот. Сите модули се дизајнирани и тестирани за да ги исполнат или надминуваат спецификациите на оригиналната опрема. Само што се користат материјали со највисок квалитет во производството на нашите единици. Собранието на модулот за пумпа за гориво USEP7183 M се вклопува во Изберете : 2004-2006 Dodge RAM 1500 и повеќе - Додадете го вашето возило во нашиот фит -додаток за да проверите.

Декларирани својства

Најдобри предлози