• Ново
Атлетик работи маица со кратки ракави со активна јадро на мажите, до големина 5xl

Атлетик работи маица со кратки ракави со активна јадро на мажите, до големина 5xl

Buyers rating:
DEN 223.84

Износ

Наставете се во најдоброто и останете остри додека сте во движење со оваа активна кошула со кратки ракави на мошките од атлетски дела. Мекиот и дишечки мини ткаенина од саќе го одржува воздухот што тече и има технологија за влага за влага на Driworks, ве одржува свежо дури и за време на најинтензивните вежби. Лесната ткаенина содржи до 74% полиестер извори од рециклирани материјали и сè уште обезбедува меко и удобно чувство совршено за салата или како секојдневна обична мачка. Дополнителни карактеристики како етикетата за вратот без ознаки помагаат да се спречи Chafing, рефлективната лента со лев ракав и логото на Driworks на полите не само што му даваат посебен акцент, туку ве одржува безбедни кога ќе излезете во услови на слаба светлина. Оваа кошула со кратки ракави со активна јадро од Атлетски работи е одличен начин да ја надминете вашата игра со проширени големини достапни и модни бои само преку Интернет. Атлетски работи Активна маица за кратки ракави за машко јадро, до големина 3 XL : моделот на сликата носи средна големина. Информации за моделот : Висина 6’1 "половината 30,5" градите 37 "рамења 45". 74% рециклиран полиестер/26% полиестер. Мини ткаенина за дишење на саќе. Driworks технологија за влага. Јака на вратот на екипажот. Активно вклопување. Рефлективно лого на Driworks на десното полите/рефлексивната лента на левиот ракав. Етикета за вратот без ознака за дополнителна удобност. Машина за перење. Достапно во проширени големини до 3 XL. Ексклузивни достапни само онлајн бои. Кликнете овде за опции за пакет со кратки ракави со 2 пакувања. Кликнете овде за опции за долг ракав.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Конвертор на сигнал Gefen Ext-HDMI1.3-2-3GSDI
  • Ново
Мислење на купувачите:

Конвертор на сигнал Gefen Ext-HDMI1.3-2-3GSDI

Конвертерот GEFEN HDMI1.323 GSDI зема влезен сигнал HDMI и го претвора во формат SDI / HDSDI / 3 GSDI (или SDI стандардна дефи�

DEN 0.33
ПАРИЗОНСКИ ВИСОЧНИ УЛТРА УЛТРА РЕЗИС
  • Ново
Мислење на купувачите:

ПАРИЗОНСКИ ВИСОЧНИ УЛТРА УЛТРА РЕЗИС

Оваа BCBG Paris highline Bolorblock Locking е направена со нашата најомилена ткаенина за блокирање Ова нозе ќе ви даде ср�

DEN 317.12
Душек за кучиња за домашно милениче
  • Ново
Мислење на купувачите:

Душек за кучиња за домашно милениче

Поставете го вашето домашно милениче со Furhaven Terry Top Orthopedic Mat Лесен начин да обезбедите удобност за вашето

DEN 719.84
Women'sенски викенд џогер со ребро
  • Ново
Мислење на купувачите:

Women'sенски викенд џогер со ребро

Спиењето на шик никогаш не изгледаше толку добро! Без разлика дали се грижите на вашиот кауч, трчате раб�

DEN 362.24