• Ново
Детето на моето момче на Картер, кардиган, каросерија и панталони, сет, 3-парчиња

Детето на моето момче на Картер, кардиган, каросерија и панталони, сет, 3-парчиња

Buyers rating:
DEN 2.00

Износ

Нови стилови, иста голема вредност. Свеж изглед што ќе го сакате направен со квалитетот на кој му верувате од Картер. Облека со три парчиња го прави облекувањето супер лесно! Од моето дете на Картер, оваа облека е подготвена за секојдневни авантури. Мекото тело со мек памук со кратки ракави има проширување на рамената и прилепувањата на нозете за да ги задржат промените брзо. Плус, влечените панталони направени со гушкање достоинствено руно и покриена еластична лента за половината го одржуваат пријатно + удобно цел ден. Слој на бивол Проверете ја јакна од руно со симпатична апликација за лос за дополнителна топлина, а вашето малечко е сè поставено. 3-парчиња сет вклучува : еден каросерија, еден кардиган и една панталона за влечење. Телоскут : 100% памучно ребро; кратки ракави; преклопување на рамената; Силните прилепувања остануваат во чекор со абење, миење, повторете; Везено слоган на диви момци. Кардиган : 100% полиестерско руно; долги ракави; Стил на качулка; поштенски фронт; Печатено за печатење на Бафало; Лос апликација. Панталони : 100% полиестерско руно; Повлечете еластична лента за половината. Лесен сет на облека. Прави одличен подарок за туширање за бебиња!. Ребрести манжетни. Големини новороденче-24м. Машина за перење. Увезени.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Бела Вита Ешлин Втори Исечи чизми
  • Ново
Мислење на купувачите:

Бела Вита Ешлин Втори Исечи чизми

Чизмите се толку неверојатно разноврсни, бидејќи можат да се носат со фармерки, фустани, здолништа ....

DEN 1.33
Women'sенски врзан Долман Топ
  • Ново
Мислење на купувачите:

Women'sенски врзан Долман Топ

Додадете го овој удобен плус големина на Долманракав врв од 24 / 7 облека за удобност во вашата гардероба �

DEN 3.33
Томас Рет - број на број - земја - ЛП
  • Ново
Мислење на купувачите:

Томас Рет - број на број - земја - ЛП

Ексклузивно Томас Рет 20 број (злато металик непроирен винил) Мулти платина уметник на земја (голема ма�

DEN 239.84
Qt Sedum чоколадна топка
  • Ново
Мислење на купувачите:

Qt Sedum чоколадна топка

Советите за длабоки бронзени чоколади личат на смрека Густата густа на ниско распространување ќе ви по�

DEN 559.84
Crocs Unise Classic Classic Slippers
  • Ново
Мислење на купувачите:

Crocs Unise Classic Classic Slippers

Сè што малечките сакаат за своите први парови на крокоди е тука во симпатичен и пријатна стил на влечење

DEN 372.64
Women'sенски плус селански селански врв
  • Ново
Мислење на купувачите:

Women'sенски плус селански селански врв

Врвот на Глорија Вандербилт Теган има прекрасни украси за печатење и rhinestone околу деколтето и центарот н

DEN 239.84