• Ново
Подобри домови и градини светла светло светло за монтирање, сенка на ткаенини, мат црна завршница, вклучена сијалица

Подобри домови и градини светла светло светло за монтирање, сенка на ткаенини, мат црна завршница, вклучена

Buyers rating:
DEN 399.68

Износ

Таванските светла не само што можат да ја осветлат целата своја соба - тие се исто така одличен начин да го покажете вашиот личен стил. Користејќи сенка на бела ткаенина и мат црна завршница, подобриот домови и градини Meadowood 2-светло испитување нуди традиционално минималистичко чувство. Сенката на белата ткаенина ги надополнува сите стилови на украси, додека обезбедува топла рамномерна светлина. Идеално за трпезарија, влез или спална соба, оваа светлина ќе ги примами вашите сетила, како и ќе го осветли вашиот дом. Минималистички стил : Класична тркалезна форма во комбинација со минималистички дизајн и бела ткаенина носи живот во живот традиционална минималистичка категорија, покажувајќи ја едноставност како крајна софистицираност. Сенка на бела ткаенина : Нудејќи светла, но дифузна светлина, бела сенка на ткаенината ви овозможува да им дадете на вашата таванска светлина и просторијата потопол или постуден изглед во зависност од температурата на бојата на сијалицата што ја избравте. Затемнето : Целосно затемнето со компатибилен прекинувач за затемнување за да се создаде совршена атмосфера (прекинувачот за затемнување се продава одделно). Вклучена е сијалица : 2x E12/Candelabra Base T20 Title Title 20 Енергетска starвезда овластена LED светилки за вметнување на влакната - Секоја сијалица : 5 вати (60 вати еквивалент), 500 лумени, 3000 Келвин, 90 CRI, затемнето, 15,000 часови на сијалицата, енергетска starвезда.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Gr BB SS Tee џеб
  • Ново
Мислење на купувачите:

Gr BB SS Tee џеб

Оваа џебна џеб со кратки ракави Garanimals ќе помогне да се создаде кул, стилски изглед на вашето мало момче Н

DEN 255.84
Лесни улични сандали на Еспадрил
  • Ново
Мислење на купувачите:

Лесни улични сандали на Еспадрил

Земете прекрасен дизајн на исецка на еден бенд прилагодлив прашка, ставете го на клин Слитер Еспадрил и

DEN 2.00
Luksенски женски Lilly Lyly Up Boot
  • Ново
Мислење на купувачите:

Luksенски женски Lilly Lyly Up Boot

Грубо модерно, чизмот на Lilly Lace Up ќе се сврти со глави без разлика со што ќе го спарите Објавено со полиес�

DEN 751.52