• Ново
Лажичка женска руфла пукаше миди здолниште на половината

Лажичка женска руфла пукаше миди здолниште на половината

Buyers rating:
DEN 399.84

Износ

Рафта на лажицата мирисна миди здолниште .. знаеме дека ќе биде фаворит засекогаш. Ниво на рафли се спуштаат до целосен полите за да му дадат на здолништето незаборавно, флеки во форма, додека лесната крепска тежина дава без напор замав на секој чекор. Врвните работи со нашите координативни смачкани култури за шик ансамбл. Исклучиво на. Материјал : 92% рајон/7% полиестер/1% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5-9-1/2 ”и носи големина S. одговара : опуштено. Должина : Силуета А-линија; 31 ”долг. Затворање : стајлинг за влечење; Еластична половината. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Замачкана половината; Ниво на руфли; нелиран. Руфл пукаше миди здолниште за половината за жени. Лажичка. Запознајте ги вашите задолжителни. Инспирирајте се со забава, флертни парчиња, најновите трендови и некои неочекувани откритија. Еве сега-вашето барате сè што правите.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Вкусен број за вечера, пилешки грутки
  • Ново
Мислење на купувачите:

Вкусен број за вечера, пилешки грутки

Вкусните броеви за вечера за вечера прават 10+ мини грутки Тие навистина вкусуваат како грутки и кечап и �

DEN 1.67
Luksенски женски Lilly Lyly Up Boot
  • Ново
Мислење на купувачите:

Luksенски женски Lilly Lyly Up Boot

Грубо модерно, чизмот на Lilly Lace Up ќе се сврти со глави без разлика со што ќе го спарите Објавено со полиес�

DEN 751.52