• Ново
Поли и кора вител стол со рака во црвена боја

Поли и кора вител стол со рака во црвена боја

Buyers rating:
DEN 1279.84

Износ

Останете во модерна насока со ова столче за рака на вител во вашиот ден или простор за живеење. Дизајнирано како изјава, оваа столица создава кул, модерна вибрација која не може да се потцени. Curvy, поканувачкото седиште е направено од пластика и има шик мат финиш. Основата е направена од контрастно дрво и жица, нуди детали и аголна привлечност за совршено мешање на меките криви на седиштето и грбот. Додадете го ова столче на стилски, сончево место во ден или создадете софистицирана седечка област во вашиот простор за живеење. Мат финиш пластично седиштето/жица базапластична не-означување нозе за да се соберат.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Reef Runner Series Reef Runner 6-3 16 Purpler Nurple
  • Ново
Мислење на купувачите:

Reef Runner Series Reef Runner 6-3 16 Purpler Nurple

Deep Diver Diver Diver Reef Runner 800 е популарна кастинг и длабоко нуркање на мамки Сите чудави на Reef Runner се дизајниран�

DEN 403.20
Qt Sedum чоколадна топка
  • Ново
Мислење на купувачите:

Qt Sedum чоколадна топка

Советите за длабоки бронзени чоколади личат на смрека Густата густа на ниско распространување ќе ви по�

DEN 559.84
Crocs Unise Classic Classic Slippers
  • Ново
Мислење на купувачите:

Crocs Unise Classic Classic Slippers

Сè што малечките сакаат за своите први парови на крокоди е тука во симпатичен и пријатна стил на влечење

DEN 372.64
GeForce GT 1 GB GDDR PCI Express 2. Графичка картичка
  • Ново
Мислење на купувачите:

GeForce GT 1 GB GDDR PCI Express 2. Графичка картичка

Графичката картичка Nvidia Ge Force GT 610 1 GB GDDR3 PCI Express 2.0 е дизајнирана да ви обезбеди доволно графичка моќ за на�

DEN 2288.00
Grooved in. In. Сет за рамка за сива слика
  • Ново
Мислење на купувачите:

Grooved in. In. Сет за рамка за сива слика

Вексфорд дома вистински дрвени рамки за фотографии приказ на рамка за прилагодена слика за виси на wallи�

DEN 132.16