• Ново
Мачрус Свинган ладен диск замав со прилагодливо јаже - целосно собрано - портокалово

Мачрус Свинган ладен диск замав со прилагодливо јаже - целосно собрано - портокалово

Buyers rating:
DEN 359.20

Износ

Замалувањето на отворено е најздравиот и забавен исполнет начин да го поминете времето на игра. Со замав на Махрус Свинган, целото семејство може да заврати! Замавта виси бесплатно и може да замав и да пресврти во која било насока, обезбедувајќи голем влез за движење за вашето дете. Замавта на дискот е дизајниран со вашето дете во умот : Цврстото седиште со 11 “и јажето со тешки работи му овозможуваат на вашето дете да се чувствува сигурно на пикник, патување за кампување или одмор. Вашите деца сите ќе уживаат во замав на дискот неизмерно, бидејќи обезбедува часови на замав и да се забавуваат. Ајде да излеземе и да играме! Овој кул замав на дискот помага во градењето на агилност, сила, координација и рамнотежа. Седиштето за замав на дискот е достапно во жолта, портокалова или сина боја; нешто за секој вкус и стил . 11 ”x 1,25” тркалезно седиште на дискот изработено со високо издржлива пластика за кополимер. Дизајнот на испуштено седиште го зголемува триењето, осигурувајќи дека возачот не се лизга. Доаѓа целосно собрано и е лесно да се инсталира со готов цинк „О“ прстен и Дакромет Снеп кука. Може да се инсталира лесно веднаш штом ќе пристигне, со моментално задоволство за сите!. Додадете во постоечки сет за замав.

Декларирани својства

Најдобри предлози

GeForce GT 1 GB GDDR PCI Express 2. Графичка картичка
  • Ново
Мислење на купувачите:

GeForce GT 1 GB GDDR PCI Express 2. Графичка картичка

Графичката картичка Nvidia Ge Force GT 610 1 GB GDDR3 PCI Express 2.0 е дизајнирана да ви обезбеди доволно графичка моќ за на�

DEN 2288.00
Reef Runner Series Reef Runner 6-3 16 Purpler Nurple
  • Ново
Мислење на купувачите:

Reef Runner Series Reef Runner 6-3 16 Purpler Nurple

Deep Diver Diver Diver Reef Runner 800 е популарна кастинг и длабоко нуркање на мамки Сите чудави на Reef Runner се дизајниран�

DEN 403.20
Томас Рет - број на број - земја - ЛП
  • Ново
Мислење на купувачите:

Томас Рет - број на број - земја - ЛП

Ексклузивно Томас Рет 20 број (злато металик непроирен винил) Мулти платина уметник на земја (голема ма�

DEN 239.84
Grooved in. In. Сет за рамка за сива слика
  • Ново
Мислење на купувачите:

Grooved in. In. Сет за рамка за сива слика

Вексфорд дома вистински дрвени рамки за фотографии приказ на рамка за прилагодена слика за виси на wallи�

DEN 132.16