• Ново
Leенски женски мидрија капри

Leенски женски мидрија капри

Buyers rating:
DEN 2.33

Износ

Midенски Midrise Midrise Caprilee's Midrise Capri со активен дел е направен со средно издигнување на фигури, контурирана лента за половината и мешавина од памук за дополнително истегнување. Легендарните детали на Ли, како стилизирање на пет џеб, вез на скривци на задните џебови, Х-резервоари и античкиот хардвер Ли ги издвојуваат овие фармерки. Материјал : 70,00% памук, 29,00% рециклиран полиестер, 1,00% спандекс. Редовно вклопување. Среден пораст. Контурирана лента за половината. Пет џеб. Превртување на полите. Стил# 1 CMRC06.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Бела Вита Ешлин Втори Исечи чизми
  • Ново
Мислење на купувачите:

Бела Вита Ешлин Втори Исечи чизми

Чизмите се толку неверојатно разноврсни, бидејќи можат да се носат со фармерки, фустани, здолништа . го и

DEN 1.33
Women'sенски плус селански селански врв
  • Ново
Мислење на купувачите:

Women'sенски плус селански селански врв

Врвот на Глорија Вандербилт Теган има прекрасни украси за печатење и rhinestone околу деколтето и центарот н

DEN 239.84
Women'sенски врзан Долман Топ
  • Ново
Мислење на купувачите:

Women'sенски врзан Долман Топ

Додадете го овој удобен плус големина на Долманракав врв од 24 / 7 облека за удобност во вашата гардероба �

DEN 3.33