• Ново
Без граници јуниори го плетеа врвот на заложницата

Без граници јуниори го плетеа врвот на заложницата

Buyers rating:
DEN 1.67

Износ

Едноставно шик и толку софистициран, овој плетен врв од без граници има стил на зачувување на фигури со длабок V-врат за изглед што ќе го привлече вниманието што ќе го сакате. Исечената должина е стилско ажурирање што лесно се облекува нагоре или надолу-спарете го со мини за ноќна ноќ или со вашите омилени фармерки од пламен-нога за обичен дневен изглед. Само на. Материјал : 57% памук/38% полиестер/5% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина M. Fit : Опремена. Деколте : V-врат-запрена. Затворање : пуловер. Ракави : без ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : мека плетена ткаенина; Империја половината; Исечена должина. Јуниорите го плетеа Халтер врвот од без граници.

Декларирани својства

Најдобри предлози

GeForce GT 1 GB GDDR PCI Express 2. Графичка картичка
  • Ново
Мислење на купувачите:

GeForce GT 1 GB GDDR PCI Express 2. Графичка картичка

Графичката картичка Nvidia Ge Force GT 610 1 GB GDDR3 PCI Express 2.0 е дизајнирана да ви обезбеди доволно графичка моќ за на�

DEN 2288.00
Бела Вита Ешлин Втори Исечи чизми
  • Ново
Мислење на купувачите:

Бела Вита Ешлин Втори Исечи чизми

Чизмите се толку неверојатно разноврсни, бидејќи можат да се носат со фармерки, фустани, здолништа ....

DEN 1.33
Women'sенски врзан Долман Топ
  • Ново
Мислење на купувачите:

Women'sенски врзан Долман Топ

Додадете го овој удобен плус големина на Долманракав врв од 24 / 7 облека за удобност во вашата гардероба �

DEN 3.33