• Ново
Reebok Baby Boy Boy Боја блокирана екипа на вратот на вратот и џогер, облека, големини 0 3- месеци

Reebok Baby Boy Boy Боја блокирана екипа на вратот на вратот и џогер, облека, големини 0 3- месеци

Buyers rating:
DEN 399.84

Износ

Вашето малечко ќе биде удобно и подготвено да игра во овој спортски сет на облеки во 2 парчиња „темели“. Овој 2-парчен сет од Reebok вклучува екипаж на пулвер со нашето лого на Делта на потписот, и пар на еластични џогери за влечење на половината. Овој пријатна сет на џогер е изработен од француски Тери, 60% памук/40% полиестер, совршен за целодневно носење. Овој сет е совршен за да го задржи удобен и стилски на неговите мали авантури. Облека со 2 парчиња. Облека за бебиња во Рибок. Големини 0/3-24 месеци. Лого на Рибок. Еластични џогери на половината. Li> пријатна француска тери материјал (60% памук, 40% полиестер).

Декларирани својства

Најдобри предлози