• Ново
Topенски женски долги ракави на врвот и шорцеви за спиење, големини на 3x

Topенски женски долги ракави на врвот и шорцеви за спиење, големини на 3x

Buyers rating:
DEN 2.00

Износ

Запознајте го oyојспун. Радосен нов спин на тајните богатства. Исклучиво на. Облечете ја вашата дневна и спиење со овој удобен сон поставен од oyојспун. Дизајнирано во супер-мека плетена ткаенина со опуштено вклопување за голема удобност и леснотија. Шортерите за влечење се спарени со врвот со долг ракав со рамо на капка. Достапно во забавни отпечатоци и обрасци за да ве задржиме на трендот. Материјал : 96% полиестер/4% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5'7 "и носи големина xl. Врвни карактеристики : стил на пуловер со опуштено вклопување; врат на екипажот; долги ракави; капки рамења; занипрени манжетни и полите. и целосен еластичен половината; 2 џебови од предниот цвест. Карактеристики : мека плетена ткаенина. Topенски долги ракави на врвот и шорцеви спијат поставени од oyојспун.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Leенски женски мидрија капри
  • Ново
Мислење на купувачите:

Leенски женски мидрија капри

Midенски Midrise Midrise Caprilee's Midrise Capri со активен дел е направен со средно издигнување на фигури, контурирана ле�

DEN 2.33