• Ново
Одговара за мене со овошје на разбојниот женски нелиран градник, стил FT967, големини од 38d до 42ч

Одговара за мене со овошје на разбојниот женски нелиран градник, стил FT967, големини од 38d до 42ч

Buyers rating:
DEN 2.00

Износ

Направено за да одговара на вашата кривина, одговара за мене со овошје на стрии 360, плус големина на свиленкаста мазна непречена градник, обезбедува утеха и самодоверба. Одликувајќи се со лесен дизајн кој нуди суптилен лифт без подлога, овој градник е дизајниран со вашите кривини на ум. Свилената мазна ткаенина е закотвена со поддршка за поддршка и рамка за поддршка за природна форма. Контурираните чаши нежно ги гушкаат вашите кривини, додека целосната покриеност не се пофали со деколте што исчезнува и мазнеа на електрична мрежа и грб за непречено носење под која било облека. За дополнителна погодност, лесните предни прилагодливи ленти можат да се претворат во стил на тркач, а затворањето на куката и окото обезбедува совршено вклопување секој пат. Дизајнирано да одговара на вашите кривини. Конструирана уникатно за кривината, нашата форма на ткаенини, крева и држи без компромис . Лесен дизајн обезбедува суптилен лифт без подлога. Свиленкаста мазна ткаенина со подметнување и рамка за поддршка за природна форма. Контурираните чаши нежно ги прегрнуваат кривините. Целосно покритие нелиран градник со затрупаност со исчезнување на деколте и мазнење на електрична мрежа и грб. Прилагодете ја вашата вклопување со прилагодливи и кабриолет, без-диг ленти. Овој градски градник се спојува во задниот дел со мека кука и затворање на очите. Сите големини имаат 4 реда на спојки, висината на куката и окото варира според големината. Овошјето на разбојот нуди безусловна гаранција. Ако не сте 100% задоволни, вратете се за замена или поврат . Дополнителни бои на располагање.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Лесни улични сандали на Еспадрил
  • Ново
Мислење на купувачите:

Лесни улични сандали на Еспадрил

Земете прекрасен дизајн на исецка на еден бенд прилагодлив прашка, ставете го на клин Слитер Еспадрил и

DEN 2.00
Gr BB SS Tee џеб
  • Ново
Мислење на купувачите:

Gr BB SS Tee џеб

Оваа џебна џеб со кратки ракави Garanimals ќе помогне да се создаде кул, стилски изглед на вашето мало момче Н

DEN 255.84
Luksенски женски Lilly Lyly Up Boot
  • Ново
Мислење на купувачите:

Luksенски женски Lilly Lyly Up Boot

Грубо модерно, чизмот на Lilly Lace Up ќе се сврти со глави без разлика со што ќе го спарите Објавено со полиес�

DEN 751.52