• Ново
Линон Истон 25 Скали за шалтер, сет од 2, природно

Линон Истон 25 Скали за шалтер, сет од 2, природно

Buyers rating:
DEN 2079.84

Износ

Овој пар мавтачки контра столици е направен во духот на традиционалниот дизајн на фармата со нотка на модерноста фрлена во мешавината. Цврстата конструкција на буково дрво е заокружена со стил на скалила и серија скалила за обезбедена стабилност, како и удобен потпирач за подножје. Овие столици направени од европски се природна завршница што добро се спарува во најразлични поставки, а висината на седиштата од 24,4 "е совршена за бројачи 35" до 39 "високи. Пристигнува во сет од два. Цврстата конструкција на буково дрво обезбедува стабилност и издржливост. Природното рачно засилено место за брзање евоцира модерна естетска куќа. Подносите на нозе нудат дополнителна удобност и поддршка. Висина на седиштето од 24,4 "е совршена за бројачи 35" до 39 "високи. Блескави природни финиш парови добро во најразлични поставки. Целосно собрани. Поддржува до 290 фунти . Собрани димензии : 13,78" W x 16.54 "D X 24.50" H. Бродови во 1 кутија.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Leенски женски мидрија капри
  • Ново
Мислење на купувачите:

Leенски женски мидрија капри

Midенски Midrise Midrise Caprilee's Midrise Capri со активен дел е направен со средно издигнување на фигури, контурирана ле�

DEN 2.33
Gr BB SS Tee џеб
  • Ново
Мислење на купувачите:

Gr BB SS Tee џеб

Оваа џебна џеб со кратки ракави Garanimals ќе помогне да се создаде кул, стилски изглед на вашето мало момче...

DEN 255.84
Reef Runner Series Reef Runner 6-3 16 Purpler Nurple
  • Ново
Мислење на купувачите:

Reef Runner Series Reef Runner 6-3 16 Purpler Nurple

Deep Diver Diver Diver Reef Runner 800 е популарна кастинг и длабоко нуркање на мамки Сите чудави на Reef Runner се дизајниран�

DEN 403.20