• Ново
Колекцијата Pioneer Woman Frontier Најлон umамбо Тарнер шпатула, Тел

Колекцијата Pioneer Woman Frontier Најлон umамбо Тарнер шпатула, Тел

Buyers rating:
DEN 2.33

Износ

Колекцијата Pioneer Woman Frontier Nylon Jumbo Turner Spatula во Teal ќе биде вашата кујна за лесно секојдневно готвење. Дизајнирано специјално за домашни готвачи, оваа џамбо шпатула е одлична за вртење и превртување на вашата храна за време на готвење или издвојување на настрана и сервирање на зготвена храна. Без разлика дали правите сирење на скара, готвите сочен плескавица или свежа риба, или ги ставате вашите познати колачиња со чипови со чоколади на решетката за ладење, оваа шпатула ќе биде вашата алатка. Конструирана со цврста најлон глава, оваа шпатула е безбедна на површините за готвење и обезбедува долготрајна издржливост. Рачката на занишаната ABS брзо се лади за да ги задржите вашите раце безбедни и удобни додека се скарате или пржете. По употребата, тоа е машина за миење садови безбедна за брзо и лесно чистење. Додадете малку шарм во земјата во вашата кујна со колекцијата Pioneer Woman Frontier Nylon Jumbo Turner Spatula.Meet REE : Ree Drummond е најпродавана авторка на NYујорк Тајмс, ТВ -личност, феном на социјалните медиуми и жената која стои зад популарниот блог за животен стил на Пионер, кој започна сето тоа. Таа е исто така lубител на путер, басет песни, Етел Мерман, нејзиниот ловец, каубојски сопруг Лад и нивните четири деца. Нејзиниот стил на обична земја и вкусни рецепти ја направија да се занимаваат со сите работи што готват и забавуваат. Тарнер шпатулата лесно ја крева, врти и превртува храна. Измешајте и совпаѓајте со други парчиња од колекцијата Pioneer Woman. Доаѓа во боја на боја за да додадете стилска талент во кујната. Машината за миење садови безбедна за брзо и лесно чистење по употреба. Цврста најлон глава обезбедува долготрајна издржливост. Ергономска занишана ABS рачка за безбедност и удобност за време на употребата. Идеално за пржење, печење, превртување, вртење и сервирање. 0,28 lb.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Crocs Unise Classic Classic Slippers
  • Ново
Мислење на купувачите:

Crocs Unise Classic Classic Slippers

Сè што малечките сакаат за своите први парови на крокоди е тука во симпатичен и пријатна стил на влечење

DEN 372.64
Qt Sedum чоколадна топка
  • Ново
Мислење на купувачите:

Qt Sedum чоколадна топка

Советите за длабоки бронзени чоколади личат на смрека Густата густа на ниско распространување ќе ви по�

DEN 559.84
Crocs Unise Ralen наредени затнувања
  • Ново
Мислење на купувачите:

Crocs Unise Ralen наредени затнувања

Целата удобност и перница што ја барате, со мека лагер за малку повеќе топлина Нема причина да ги остави�

DEN 239.84
Reef Runner Series Reef Runner 6-3 16 Purpler Nurple
  • Ново
Мислење на купувачите:

Reef Runner Series Reef Runner 6-3 16 Purpler Nurple

Deep Diver Diver Diver Reef Runner 800 е популарна кастинг и длабоко нуркање на мамки Сите чудави на Reef Runner се дизајниран�

DEN 403.20
Бела Вита Ешлин Втори Исечи чизми
  • Ново
Мислење на купувачите:

Бела Вита Ешлин Втори Исечи чизми

Чизмите се толку неверојатно разноврсни, бидејќи можат да се носат со фармерки, фустани, здолништа ....

DEN 1.33
Томас Рет - број на број - земја - ЛП
  • Ново
Мислење на купувачите:

Томас Рет - број на број - земја - ЛП

Ексклузивно Томас Рет 20 број (злато металик непроирен винил) Мулти платина уметник на земја (голема ма�

DEN 239.84