• Ново
Начин да ги прославите салфетки за велигденски јајца, КТ

Начин да ги прославите салфетки за велигденски јајца, КТ

Buyers rating:
DEN 1.00

Износ

По ловот на јајца, сервирајте го вашиот велигденски ручек со убавиот начин да ги прославите салфетки за велигденски јајца, 20 КТ. Идеално за сервирање на вкусна Велигденска вечера, овие салфетки со хартија со 2 парчиња се совршени за поставување на табелата на која било велигденска забава. Одликувајќи се со повеќе обоени јајца и зборовите "Среќен Велигден" со жолта, розова, сина и зелена тема, предметите за садови за еднократна употреба совршено се пар со друг начин да ги прослават материјалите и украсите на Велигденската забава. Продадено во пакувања од 20, зграпчи ги твоите денес. 20 CT јајца салфетка. • Секој пакет вклучува начин за славење на салфетки за велигденски јајца, 20 КТ • Фестивалските салфетки за хартија мерат 6,5 "и имаат дизајн со велигденски јајца и зборовите" Среќен Велигден "• Совршени за велигденски прослави, овие салфетки за хартија се цврсти и трендовски. • Салфетки за хартија се совршени за сервирање на помагала на чоколадна торта и други велигденски третмани. • Исто така, не заборавајте да ги проверите другите предмети од нашиот широк избор на партиски материјали.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Women'sенски плус селански селански врв
  • Ново
Мислење на купувачите:

Women'sенски плус селански селански врв

Врвот на Глорија Вандербилт Теган има прекрасни украси за печатење и rhinestone околу деколтето и центарот н

DEN 239.84
Terra & Sky Women's Plus Size Double Clain Tie Front Tank
  • Ново
Мислење на купувачите:

Terra & Sky Women's Plus Size Double Clain Tie Front Tank

Овој разноврсен врв од Terra & Sky има опции за стилизирање за да одговара на поставката Стилот за инспирира�

DEN 2.33
Женски накит со отворен пети клин
  • Ново
Мислење на купувачите:

Женски накит со отворен пети клин

Чекор во пенлив изглед со „Кали клин“ од Бринли Ко Овој клин има прекрасен сјаен материјал, отворен пет

DEN 2.67
Кити во мојот џеб носач пакет, чаша
  • Ново
Мислење на купувачите:

Кити во мојот џеб носач пакет, чаша

Кити во мојот џеб носач пакет држи сè што ви треба за да се грижите за вашите мачиња! Овој прекрасен сет д

DEN 0.67
Чизми за девојки на мали деца
  • Ново
Мислење на купувачите:

Чизми за девојки на мали деца

Ажурирајте ја нејзината колекција на чевли за претстојните есен / зимски месеци со овие чизми на Јосмо...

DEN 1.00