• Ново
Сет на женски микро -вафли пижама и микрофлеценска облека за спиење за спиење

Сет на женски микро -вафли пижама и микрофлеценска облека за спиење за спиење

Buyers rating:
DEN 319.84

Износ

Останете удобно од ден на ноќ со оваа женска пижама поставена од тајни богатства. И врвот со долги ракави и соодветно панталони со пижами се вклучени во овој сет на спиење со 2 парчиња. Врвот има пријатна градба на вафли и трендовски деколте, додека пантолоните имаат симпатична сеопфатна печатена шема и еластична лента за половината покриена со проблеми. Овој сет од 2 парчиња е достапен во разновидни стилови и е одличен за спиење и лежење низ куќата. Не објавувајте тајни богатства женски микро -вафли пижама врвот и микрофлејот за спиење, панталони 2 парчиња за спиење : 100% полиестер. Долги ракави и панталони. Сет со 2 парчиња за спиење. Врвот : Микро вафли плетена конструкција. Долги ракави . V деколте. Заоблен полите. Панталони : сеопфатна печатена шема. Покриена еластична лента за половината. Достапно во разновидни стилови. Машинско миење ладен, нежен циклус со слични бои, само белило што не е хлор кога е потребно, сува суво ниско, отстранете го навремено, железо на најниско поставување колку што е потребно.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Leенски женски мидрија капри
  • Ново
Мислење на купувачите:

Leенски женски мидрија капри

Midенски Midrise Midrise Caprilee's Midrise Capri со активен дел е направен со средно издигнување на фигури, контурирана ле�

DEN 2.33