• Ново
Изматете го женскиот пријатна џемпер за вратот со ракави со балон

Изматете го женскиот пријатна џемпер за вратот со ракави со балон

Buyers rating:
DEN 1.67

Износ

Совршен почеток на која било облека е пријатниот џемпер на вратот на Scoop со трендовски ракави со балон. Спарете го овој лесен пуловер со сè и сè, од хеланки до вашите омилени потресени фармерки за изглед што е тотално на точка. Исклучиво на. Материјал : 35% полиестер/33% рециклиран полиестер/19% акрилик/10% најлон/3% волна. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’9 ”1/2 и носи големина S. одговара : опуштено. Тежина : средна тежина; Шајкер бод. Деколте : исмејувачки врат. Затворање : стил на пуловер. Ракави : долги ракави со балон. Џебови никој. Карактеристики : паднати рамења; плетени ракави; ребрести тело. Исечете го пријатниот џемпер за вратот со ракави со балон за жени.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Que pasa бела пченка тортилја чипс оз
  • Ново
Мислење на купувачите:

Que pasa бела пченка тортилја чипс оз

Кога станува збор за добра храна, убаво е да се вратиме на основите За разлика од повеќето други чипови с

DEN 0.67
Crocs Unise Ralen наредени затнувања
  • Ново
Мислење на купувачите:

Crocs Unise Ralen наредени затнувања

Целата удобност и перница што ја барате, со мека лагер за малку повеќе топлина Нема причина да ги остави�

DEN 239.84
Athенски атлетски чевли
  • Ново
Мислење на купувачите:

Athенски атлетски чевли

Останете удобно со атлетските работи женски атлетски чевли Се одликува со стилски дизајн со сигурна, цв

DEN 519.68