• Ново
Апстрактни минимални минимални метежи на трупот на дрвото на минимални дрвја 30, дизајн на постери од ателје

Апстрактни минимални минимални метежи на трупот на дрвото на минимални дрвја 30, дизајн на постери од ателје

Buyers rating:
DEN 591.68

Износ

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметности“. Можеби сте ги виделе нашите дрвени или платно производи, но нашите врамени производи сега се достапни во три примамливи стилови црна, сива фарма и бела боја. Нашите текстурирани уметнички дела ќе додадат поголема длабочина и димензија на кој било простор. Секое парче е монтирано со рамка со жито од дрво од дрво од 1,5 инчи, која е подготвена да виси! Барате парче изјава? Имаме на располагање преголеми уметнички дела. Димензии : 24 x 1,5 x 30 врамени. Wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Нашите отпечатоци од giclee се внимателно поставени на издржлива поддршка за MDF, а потоа совршено завршени во рамка од дрва од 3,5 инчи дебела. Боите во рамки вклучуваат црна, сива фарма и бела . уметнички дела се однесуваат на : природа; Растенија; Вегетација; Магла; Земјиште; Пејзаж; Време; Срцево дрво. Дизајн од постери на Ателје.

Декларирани својства

Најдобри предлози