• Ново
Страна за нова ставка - Модул за модул за исполнување, понеделник, 13 март, 9:14:42: PM

Страна за нова ставка - Модул за модул за исполнување, понеделник, 13 март, 9:14:42: PM

Buyers rating:
DEN 1040.00

Износ

Power Drive моторната моќност на Wahl, со најгуста палта. Безбедно прилагодено вклопување во упатства без прицврстување со броеви со лесно читање. Случај за складирање за да ги задржите сите содржини на комплетот заедно. Висок јаглероден челик, сечила за самоострина, специјално направени за кучиња.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Petlas Glacier W 215 50R 95T XL гума
  • Ново
Мислење на купувачите:

Petlas Glacier W 215 50R 95T XL гума

Petlas Glacier W661 е специјално развиен за да им помогне на возачите да продолжат да се движат во најтешките зим

DEN 1578.88