• Ново
Платформа за кревет, рамка за кревет во платформата Aukfa со глава и подножје, фондација за душеци од дрво, не е потребна пролет за спална соба, бела големина на близна?

Платформа за кревет, рамка за кревет во платформата Aukfa со глава и подножје, фондација за душеци од дрво,

Buyers rating:
DEN 1.67

Износ

Креветот за дрвена платформа со облик на табла и подножје работи добро со кој било стил на украсување на домови. Силната рамка и нозете се изработени од цврсто дрво за да ја поддржат вашата мемориска пена, латекс или пролетен душек. Сликите на штандот на главата и подножјето се едноставни и стилски. Цврстата и произведена рамка за дрвени укажува на суптилно рафинирање, без да го надминете вашиот тековен декор. Може да го поставите овој кревет насекаде во вашата соба. Се одликува со комплет SLAT, направен со цврсто дрво и MDF. Овој удобен стил дефинитивно одговара на вашата соба. Карактеристики : · · 42 инчи високи дрвени плочи од дрво и висока подножје од 26,3 инчи · 10 силни дрвени лепчиња Поддршка за зголемен живот на душекот · Препорачана дебелина : најмалку 6 инчи · рамка од сиво дрво · Централни нозе за поддршка присутни; Број на централни нозе за поддршка е 4 (целосна големина) · Вклучете 10 леќи како поддршка · Дебели штици од двете страни на креветот · Лесно за склопување и во еден пакет · Не е потребен пролет на кутии Опис Материјал : бор од бор+МДФ Големина : Близнак Боја : Бели / сиви броеви на SLAT : 10 броеви на пакет : 1 пролетна кутија : Не е потребно склопување : Да Потекло : Виетнам димензии Севкупна димензија на производот : 75.9''l*39.2''W*42'''H Димензија на пакетот : Ве молиме Погледнете во Спецификацијата Вкупна висина : 42 '' Севкупна тежина на производот : 50,6lb Поветка Тежина Способност : 400lb Дебелина на душекот : 8-10 '' Платформа за платформа, рамка за постелнина на платформата Aukfa со табла и подножје, фондација за душеци од дрво, не е потребна пролет за кутии за пролет за кутија Спална соба, бела големина на близнаци.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Parvez Taj Aja Pine Wood Wall Art
  • Ново
Мислење на купувачите:

Parvez Taj Aja Pine Wood Wall Art

Ајакс Вуд wallид уметност од Парвез Таџ има ангажирана, темна шума сцена, вклучително и сертификат за авте

DEN 575.84
Про обука за глава за глава-бк RDL
  • Ново
Мислење на купувачите:

Про обука за глава за глава-бк RDL

Подгответе се за обука со UFC Pro Обука за обука и добијте дополнителна заштита од погрешно насочени штрај�

DEN 2.33
Audio Filagree Earset
  • Ново
Мислење на купувачите:

Audio Filagree Earset

3 Eighty5 Audio ги претставува првите слушалки дизајнирани исклучиво за женската мода! Метал исечен со филигр�

DEN 2.00
Лас Вегас Индијана онс:
  • Ново
Мислење на купувачите:

Лас Вегас Индијана онс:

Las Vegas Raiders NB / Inf Boy Allover Print Sleeper 9 K1 N3 FGE2 69 M Вашите деца ќе се дружат или ќе имаат слатки соништа во овие приј�

DEN 578.24