• Ново
Собранието на цревото за притисок на управувањето со напојувањето се вклопува Изберете: 1997- Chevrolet Express G3500, 1997- Chevrolet Express G1500

Собранието на цревото за притисок на управувањето со напојувањето се вклопува Изберете: 1997- Chevrolet Express

Buyers rating:
DEN 2843.36

Износ

Собрание на цревото за управување со притисок на напојувањето на цревото, прицврстувањето на линијата за притискање на цревата се вклопуваат Изберете : 1997-1998 Chevrolet Express G3500 8 CYL 5,7 L 1997-1998 Chevrolet Express G1500 8 CYL 5.7 L 1997-1998 GMC Savana 8 Cyl 5,7 L 1997-1998 Chevrolet Express G2500 8 Цил 5,7 l и повеќе - Додадете го вашето возило во нашиот фит -додаток за да проверите.

Декларирани својства

Најдобри предлози