• Ново
Време на празник Прелитно јасни светла за блескаво светло, вештачко новогодишно елка во Индијана, 4 ''

Време на празник Прелитно јасни светла за блескаво светло, вештачко новогодишно елка во Индијана, 4 ''

Buyers rating:
DEN 3.00

Износ

Извлечете ги украсите, разоткријте ги светлата, испрскајте ја венецот и не заборавајте да го соберете нашето време за одмор 4 'пред-осветлена вештачка новогодишна елка за да го започнете празникот! Нашето време за одмор 4 'пред-осветлена вештачка новогодишна елка е завршен допир за секое украсување на празници. Оваа рустикална и реалистична елка има 173 совети за гранки, 105 пред-строги чисти светла, светлосни гранки со шарки за лесно поставување и здрав пластичен штанд. Единствено што ќе оставите да го направите е да го пополните подот под него со подароци за сите членови на вашето семејство и пријатели. Дајте им на вашите богатства украси соодветни изложби со нашето време на празник 4 'пред-осветлена вештачка новогодишна елка. Време на одмор пред осветлување на Индијана Спрус вештачко новогодишно дрво, јасни светла за блескаво светло, 4 ' : Пред-осветлена вештачка смрека новогодишна елка со совети од 173 гранки. Доаѓа со 105 пред-строги чисти светла за блескаво. Секциите на дрвјата со претходно приврзани гранки со шарки се лизгаат заедно за брзо прикажување и лесно поставување. Дополнителна цврста гранка е совршена за прикажување на омилениот топер на дрво. Вклучен штанд на дрво. Ретардант на пламен. Димензии : 26 "w x 26" d x 4 'H. 2.17' дијаметар. Модел # : TG4000 FHEC06.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Reef Runner Series Reef Runner 6-3 16 Purpler Nurple
  • Ново
Мислење на купувачите:

Reef Runner Series Reef Runner 6-3 16 Purpler Nurple

Deep Diver Diver Diver Reef Runner 800 е популарна кастинг и длабоко нуркање на мамки Сите чудави на Reef Runner се дизајниран�

DEN 403.20
Кик-стојат за косилки за прошетки
  • Ново
Мислење на купувачите:

Кик-стојат за косилки за прошетки

Овој удар на удар им одговара на повеќето косилки за трева и спречува превртување што може да го оштети �

DEN 477.60