• Ново
Вкусен број за вечера, пилешки грутки

Вкусен број за вечера, пилешки грутки

Buyers rating:
DEN 1.67

Износ

Вкусните броеви за вечера за вечера прават 10+ мини грутки. Тие навистина вкусуваат како грутки и кечап и се совршени за натопување. Вкусен број на вечера за вечера, пилешки грутки : Вклучува 1 кујна магична послужавник, 1 инструкциски лист, 1 пакет за грутки, 1 пакет со трошки од леб, пакет со вкус на кечап, 1 лажица, 1 мерна алатка и 1 чинија. Прибор за готвење за еднократна употреба за лесно расчистување. Прави 10+ мини грутки. Навистина има вкус како грутки и кечап. Тендер и совршен за натопување. Не е потребна рерна или шпорет.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Gr BB SS Tee џеб
  • Ново
Мислење на купувачите:

Gr BB SS Tee џеб

Оваа џебна џеб со кратки ракави Garanimals ќе помогне да се создаде кул, стилски изглед на вашето мало момче Н

DEN 255.84
Crocs Unise Classic Classic Slippers
  • Ново
Мислење на купувачите:

Crocs Unise Classic Classic Slippers

Сè што малечките сакаат за своите први парови на крокоди е тука во симпатичен и пријатна стил на влечење

DEN 372.64
Луг Бандит Оксфорд Патика
  • Ново
Мислење на купувачите:

Луг Бандит Оксфорд Патика

Лесен стил на лизгање се среќава со супериорна удобност со женскиот бандит Оксфорд Патика Чувајте го ед

DEN 2.00